Vineri - 3 Februarie 2017

OraCat.Gr.TerenMeciScor
11:00 U9 A Sala Sporturilor CS Luceafarul Cluj - Juniorul Brasov 0-1
11:40 U9 C Sala Sporturilor Academia Luceafarul - Sport 4 All Covasna 2-0
12:20 U9 B Sala Sporturilor Pro Team Bucuresti - CSS Brasovia 4-0
13:00 U9 D Sala Sporturilor AFC Odorhei 1 - Sepsi OSK 0-0
13:40 U9 C Sala Sporturilor Sport 4 All Covasna - AFC Odorhei 2 0-1
14:00 U9 A Scoala 11 Juniorul Bucuresti - Juniorul Aiud 1-3
14:20 U9 E Sala Sporturilor Junior Galati - Academia Voluntari 1-2
14:40 U9 F Scoala 11 Stars Braila 2 - Oltul Fagaras 1-0
16:30 U9 F Sala Sporturilor Oltul Fagaras - Speranta Tg Mures 2-3
15:20 U9 B Scoala 11 Stars Braila 1 - Inter Pitesti 1-1
17:05 U9 B Sala Sporturilor CSS Brasovia - Inter Pitesti 6-1
16:00 U9 D Scoala 11 Dacia Unirea 2 - Sepsi OSK 1-1
17:40 U9 C Sala Sporturilor Steagu Rosu - Academia Luceafarul 2-6
16:40 U9 E Scoala 11 Celta Brasov - Dacia Unirea 1 3-0
18:15 U9 F Sala Sporturilor FK Miercurea Ciuc - Speranta Tg Mures 4-1
17:20 U9 D Scoala 11 AFC Odorhei 1 - Unirea Dej 3-1
18:50 U9 A Sala Sporturilor CS Luceafarul Cluj - Juniorul Bucuresti 0-2
18:00 U9 A Scoala 11 Juniorul Aiud - Juniorul Brasov 2-3
19:25 U9 D Sala Sporturilor Dacia Unirea 2 - Unirea Dej 0-0
18:40 U9 E Scoala 11 Celta Brasov - Academia Voluntari 0-4
20:00 U9 B Sala Sporturilor Stars Braila 1 - Pro Team Bucuresti 3-1
19:20 U9 C Scoala 11 AFC Odorhei 2 - Steagu Rosu 9-0
20:35 U9 E Sala Sporturilor Dacia Unirea 1 - Junior Galati 0-4
21:10 U9 F Sala Sporturilor Stars Braila 2 - FK Miercurea Ciuc 0-4

 

Sâmbătă - 4 Februarie 2017

OraCat.Gr.TerenMeciScor
8:00 U9 A Sala Sporturilor Juniorul Bucuresti - Juniorul Brasov 1-5
8:35 U9  Sala Sporturilor Juniorul Aiud - CS Luceafarul Cluj 4-0
9:10 U9  Sala Sporturilor Stars Braila 1 - CSS Brasovia 5-1
9:10 U9  Sala Colina Pro Team Bucuresti - Inter Pitesti 10-1
9:45 U9  Sala Sporturilor Academia Luceafarul - AFC Odorhei 2 2-2
9:45 U9  Sala Colina Steagu Rosu - Sport 4 All Covasna 3-4
10:20 U9  Sala Sporturilor AFC Odorhei 1 - Dacia Unirea 2 3-1
10:20 U9  Sala Colina FK Miercurea Ciuc - Oltul Fagaras 4-0
10:55 U9  Sala Sporturilor Sepsi OSK - Unirea Dej 0-0
11:30 U9  Sala Sporturilor Celta Brasov - Junior Galati 1-3
12:05 U9  Sala Sporturilor Academia Voluntari - Dacia Unirea 1 5-1
12:40 U9  Sala Sporturilor Speranta Targu Mures - Stars Braila 2 0-3
13:45 U9 1/4 Loc 13-20 Sala Sporturilor Meci 6 Sport 4 All Covasna - Dacia Unirea 2 3-1
13:45 U9 1/4 Loc 13-20 Sala Colina Meci 5 Juniorul Bucuresti - CSS Brasovia 1-2
14:20 U9 1/4 Loc 13-20 Sala Sporturilor Meci 7 Speranta Targu Mures - Unirea Dej 1-0
17:00 U9 Grupa Loc 9-12 Scoala 11 Grupa Juniorul Aiud - Juniorul Galati 1-1
14:20 U9 1/4 Loc 13-20 Sala Colina Meci 8 Celta Brasov - Inter Pitesti 0-1
19:30 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 1 Juniorul Brasov - Stars Braila 1 4-2
17:35 U9 Grupa Loc 9-12 Scoala 11 Grupa Stars Braila 2 - Sepsi OSK 1-1
17:30 U9 Grupa Loc 21-24 Sala Colina Grupa Oltul Fagaras - Steagu Rosu 2-3
20:05 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 2 AFC Odorhei 2 - AFC Odorhei 1 4-0
18:10 U9 1/2 Loc 13-16 Scoala 11 Meci 9 CSS Brasovia - Sport 4 All Covasna 1-2
18:05 U9 Grupa Loc 21-24 Sala Colina Grupa CS Luceafarul Cluj - Dacia Unirea 1 1-2
20:40 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 3 Academia Voluntari - Academia Luceafarul 1-0
18:45 U9 1/2 Loc 13-16 Scoala 11 Meci 10 Speranta Tg Mures - Inter Pitesti 1-3
18:40 U9 Grupa Loc 21-24 Sala Colina Grupa Oltul Fagaras - Dacia Unirea 1 5-1
21:15 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 4 FK Miercurea Ciuc - Pro Team Bucuresti 1-3
19:20 U9 1/2 Loc 17-20 Scoala 11 Meci 11 Juniorul Bucuresti - Dacia Unirea 2 1-1 (4-2 p.)
19:15 U9 Grupa Loc 21-24 Sala Colina Grupa CS Luceafarul Cluj - Steagu Rosu 0-3
19:55 U9 1/2 Loc 17-20 Scoala 11 Meci 12 Unirea Dej - Celta Brasov 1-0
19:50 U9 Grupa Loc 9-12 Sala Colina Grupa Junior Galati - Sepsi OSK 2-0
20:25 U9 Grupa Loc 9-12 Sala Colina Grupa Juniorul Aiud - Stars Braila 2 3-0

  

Duminică - 5 Februarie 2017

OraCat.Gr.TerenMeciScor
8:00 U9 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 15 Stars Braila 1 - AFC Odorhei 1 7-1
8:00 U9 Grupa Loc 9-12 Scoala 11 Grupa Juniorul Aiud - Sepsi OSK 2-0
8:00 U9 Grupa Loc 21-2 Sala Colina Grupa Oltul Fagaras - CS Luceafarul Cluj 1-3
8:45 U9 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 16 Academia Luceafarul - FK Miercurea Ciuc 5-0
8:40 U9 Grupa Loc 9-12 Scoala 11 Grupa Juniorul Galati - Stars Braila 2 3-0
8:40 U9 Grupa Loc 21-24 Sala Colina Grupa Dacia Unirea 1 - Steagu Rosu 1-2
9:30 U9 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 13 Junior Brasov - AFC Odorhei 2 0-2
9:20 U9 Loc 13-14 Scoala 11 Sport 4 All Covasna - Inter Pitesti 4-0
9:20 U9 Loc 17-18 Sala Colina Juniorul Bucuresti - Unirea Dej 2-1
10:15 U9 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 14 Academia Voluntari - Pro Team Bucuresti 3-2
10:00 U9 Loc 15-16 Scoala 11 CSS Brasovia - Speranta Targu Mures 4-1
10:00 U9 Loc 19-20 Sala Colina Dacia Unirea 2 - Celta Brasov 1-1 (3-2 p.)
11:00 U9 Loc 7-8 Sala Sporturilor AFC Odorhei 1 - FK Miercurea Ciuc 3-5
11:45 U9 Loc 5-6 Sala Sporturilor Stars Braila 1 - Academia Luceafarul 6-1
12:30 U9 Loc 3-4 Sala Sporturilor Junior Brasov - Pro Team Bucuresti 1-2
13:15 U9 Loc 1-2 Sala Sporturilor AFC Odorhei 2 - Academia Voluntari 1-1 (3-4 p.)

 

Go to top