Vineri - 2 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U9 B Sala Sporturilor Luceafarul Cluj - Celta Brasov Albastru  3-0
9:30 U9 A Sala Sporturilor Celta Brasov Alb - Concordia Chiajna Verde  1-0
10:00 U9 C Sala Sporturilor CSS Dinicu Golescu - Concordia Chiajna Galben  0-0
10:30 U9 D Sala Sporturilor Academia Luceafarul - Oltul Fagaras  3-1
13:00 U9 C Sala Sporturilor Otelul Galati - Kinder Targoviste  3-0
13:30 U9 D Sala Sporturilor Petrolul 95 Galben - Oltul Fagaras  4-0 
14:00 U9 B Sala Sporturilor Sepsi OSK - FC Dinamo Rosu  1-2
14:30 U9 D Sala Sporturilor FC Dinamo Negru - Academia Luceafarul  0-5
15:00 U9 C Sala Sporturilor Concordia Chiajna Galben - FK Miercurea Ciuc  0-1 
15:30 U9 B Sala Sporturilor Luceafarul Cluj - Sepsi OSK  0-2
16:00 U9 A Sala Sporturilor Concordia Chiajna Verde - Sport Team Giurgiu  0-1
16:30 U9 A Sala Sporturilor Celta Brasov Alb - Stars Braila  0-2
17:00 U9 D Sala Sporturilor Oltul Fagaras - FC Dinamo Negru  3-0
17:30 U9 B Sala Sporturilor LPS Suceava - Celta Brasov Albastru  4-1
19:00 U9 A Sala Sporturilor Petrolul 95 Albastru - Sport Team Giurgiu  2-1
19:30 U9 B Sala Sporturilor FC Dinamo Rosu - LPS Suceava  1-1
20:00 U9 C Sala Sporturilor CSS Dinicu Golescu - Kinder Targoviste  1-1
20:30 U9 C Sala Sporturilor FK Miercurea Ciuc - Otelul Galati  2-1
21:00 U9 A Sala Sporturilor Stars Braila - Petrolul 95 Albastru  1-1
21:30 U9 D Sala Sporturilor Petrolul 95 Galben - Academia Luceafarul  3-0

 

Sambata - 3 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U9 D Sala Sporturilor AFC Odorhei - FC Dinamo Negru 1-2
9:00 U9 C Scoala 11 Concordia Chiajna Galben - Kinder Targoviste 3-0 
9:30 U9 A Sala Sporturilor Petrolul 95 Albastru - Celta Brasov Alb 0-2
9:30 U9 A Scoala 11 Concordia Chiajna Verde - Stars Braila 1-1
10:00 U9 B Sala Sporturilor FC Dinamo Rosu - Luceafarul Cluj 3-0
10:00 U9 B Scoala 11 Sepsi OSK - LPS Suceava 0-2
10:30 U9 D Sala Sporturilor Academia Luceafarul - AFC Odorhei 0-0
10:30 U9 C Scoala 11 FK Miercurea Ciuc - Kinder Targoviste 1-1
11:00 U9 A Scoala 11 Sport Team Giurgiu - Celta Brasov Alb 0-4
11:30 U9 C Scoala 11 CSS Dinicu Golescu - Otelul Galati 0-2
12:00 U9 B Scoala 11 Celta Brasov Albastru - Sepsi OSK 0-4
12:30 U9 D Scoala 11 AFC Odorhei - Petrolul 95 Galben 0-0 
13:00 U9 C Scoala 11 CSS Dinicu Golescu - FK Miercurea Ciuc 2-1
13:30 U9 B Sala Sporturilor Luceafarul Cluj - LPS Suceava 0-1 
13:30 U9 C Scoala 11 Concordia Chiajna Galben - Otelul Galati 1-3
14:00 U9 A Sala Sporturilor Stars Braila - Sport Team Giurgiu 3-2
14:00 U9 A Scoala 11 Concordia Chiajna Verde - Petrolul 95 Albastru 0-2 
14:30 U9 B Sala Sporturilor FC Dinamo Rosu - Celta Brasov Albastru 5-0
14:30 U9 D Scoala 11 AFC Odorhei - Oltul Fagaras 2-2
15:00 U9 D Sala Sporturilor FC Dinamo Negru - Petrolul 95 Galben 1-3
16:00 U9 1/2 Loc 17-20 Scoala 11 Meci 7 Concordia Chiajna Verde - Kinder Targoviste 0-2
16:00 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 1 Celta Brasov Alb - FK Miercurea Ciuc 2-0 
16:40 U9 1/2 Loc 17-20 Scoala 11 Meci 8 Celta Brasov Albastru - AFC Odorhei 0-8
16:40 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 2 Stars Braila - Otelul Galati

0-0 (2-1 p.)

17:20 U9 1/2 Loc 13-16 Scoala 11 Meci 9 Sport Team Giurgiu - Concordia Chiajna Galben 1-1 (2-1 p.)
17:20 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 3 FC Dinamo Rosu - Academia Luceafarul 0-2
18:00 U9 1/2 Loc 13-16 Scoala 11 Meci 10 Luceafarul Cluj - FC Dinamo Negru 0-3
18:00 U9 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 4 LPS Suceava - Petrolul 95 Galben 0-1
19:20 U9 1/2 Loc 9-12 Scoala 11 Meci 5 Petrolul 95 Albastru - CSS Dinicu Golescu 0-0 (2-0 p.)
18:40 U9 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 11 FK Miercurea Ciuc - FC Dinamo Negru 3-1
18:40 U9 1/2 Loc 9-12 Scoala 11 Meci 6 Sepsi OSK - Oltul Fagaras 1-2
19:20 U9 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 12 Otelul Galati - LPS Suceava 2-0
20:00 U9 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 13 Celta Brasov Alb - Academia Luceafarul 1-1 (3-1 p.)
20:40 U9 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 14 Stars Braila - Petrolul 95 Galben 2-2 (4-3 p.)

 

Duminica - 4 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:00 U9 Loc 19-20 Sala Sporturilor Concordia Chiajna Verde - Celta Brasov Albastru 2-2 (4-3 p.)
8:40 U9 Loc 17-18 Sala Sporturilor Kinder Targoviste - AFC Odorhei 0-1
9:20 U9 Loc 15-16 Sala Sporturilor Concordia Chiajna Galben - Luceafarul Cluj 2-1
10:00 U9 Loc 13-14 Sala Sporturilor Sport Team Giurgiu - FC Dinamo Negru 2-4
10:40 U9 Loc 11-12 Sala Sporturilor CSS Dinicu Golescu - Sepsi OSK 2-3
11:20 U9 Loc 9-10 Sala Sporturilor Petrolul 95 Albastru - Oltul Fagaras 0-1
12:00 U9 Loc 7-8 Sala Sporturilor FC Dinamo Rosu - LPS Suceava 2-2 (3-2 p.)
12:40 U9 Loc 5-6 Sala Sporturilor FK Miercurea Ciuc - Otelul Galati 1-3
13:20 U9 Loc 3-4 Sala Sporturilor Academia Luceafarul - Petrolul 95 Ploiesti 1-2
14:00 U9 Loc 1-2 Sala Sporturilor Celta Brasov Alb - Stars Braila 1-0 

 

Go to top