Vineri - 9 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Balon Meci Scor
11:00 U8 C Sala Sporturilor Academia Luceafarul - Celta Brasov 5-0
11:30 U8 D Sala Sporturilor CS Luceafarul Cluj - Viitorul Brasov 16-0
13:00 U8 A Sala Sporturilor Kinder Targoviste Alb - Infinity Tarnaveni 3-0
13:30 U8 D Sala Sporturilor Sport Team Giurgiu - Kinder Targoviste Albastru 0-4
14:00 U8 C Sala Sporturilor Cosmo Bucuresti - Celta Brasov 7-0 
14:30 U8 B Sala Sporturilor Rapid Cluj - FK Miercurea Ciuc 0-6
15:00 U8 C Sala Sporturilor Luceafarul Bucovina - Cosmo Bucuresti 0-1
15:30 U8 A Sala Sporturilor Juniorul Aiud - Stars Braila 0-2
16:00 U8 B Sala Sporturilor LPS Suceava - Real Junior Vaslui 0-4
16:30 U8 D Sala Sporturilor Sport Team Giurgiu - CS Luceafarul Cluj 0-6 
17:00 U8 D Sala Sporturilor Viitorul Brasov - Kinder Targoviste Albastru 0-6
17:30 U8 C Sala Sporturilor Academia Luceafarul - Luceafarul Bucovina 1-1 
18:00 U8 A Sala Sporturilor Kinder Targoviste Alb - Juniorul Aiud 0-3
18:30 U8 B Sala Sporturilor FK Miercurea Ciuc - Real Junior Vaslui 0-1
20:30 U8 A Sala Sporturilor Stars Braila - Infinity Tarnaveni 3-0
21:00 U8 B Sala Sporturilor Rapid Cluj - LPS Suceava 2-0

 

Sambata - 10 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Balon Meci Scor
9:00 U8 A Sala Colina Universitatii Juniorul Aiud - Infinity Tarnaveni 3-0 
9:30 U8 D Sala Colina Universitatii Sport Team Giurgiu - Viitorul Brasov 2-1 
10:00 U8 C Sala Colina Universitatii Academia Luceafarul Cluj - Cosmo Bucuresti 1-3
10:30 U8 A Sala Colina Universitatii Stars Braila - Kinder Targoviste Alb 0-3 
11:00 U8 B Sala Colina Universitatii Real Junior Vaslui - Rapid Cluj 3-0 
11:30 U8 B Sala Colina Universitatii FK Miercurea Ciuc - LPS Suceava 4-1
12:00 U8 C Sala Colina Universitatii Celta Brasov - Luceafarul Bucovina Suceava 0-7
12:30 U8 D Sala Colina Universitatii CS Luceafarul Cluj - Kinder Targoviste Albastru 3-1 
13:30 U8 1/4 Loc 9-16 Sala Sporturilor Meci 1 Stars Braila - Celta Brasov 6-1
14:10 U8 1/4 Loc 9-16 Sala Sporturilor Meci 2 Infinity Tarnaveni - Academia Luceafarul Cluj 0-3
14:50 U8 1/4 Loc 9-16 Sala Sporturilor Meci 3 Rapid Cluj - Viitorul Brasov 3-1
15:30 U8 1/4 Loc 9-16 Sala Sporturilor Meci 4 LPS Suceava - Sport Team Giurgiu 2-1 
16:10 U8 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 5 Juniorul Aiud - FK Miercurea Ciuc 4-2
16:50 U8 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 6 Kinder Targoviste Alb - Real Junior Vaslui 1-3
17:30 U8 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 7 Cosmo Bucuresti - Kinder Targoviste Albastru 0-0(0-1dp)
18:10 U8 1/4 Loc 1-8 Sala Sporturilor Meci 8 Luceafarul Bucovina Suceava - CS Luceafarul CLuj 1-2
18:50 U8 1/2 Loc 9-12 Sala Sporturilor Meci 9 Stars Braila - Rapid Cluj 1-0 
19:30 U8 1/2 Loc 9-12 Sala Sporturilor Meci 10 Academia Luceafarul Cluj - LPS Suceava  0-1
20:10 U8 1/2 Loc 13-16 Sala Sporturilor Meci 11 Celta Brasov - Viitorul Brasov 2-2(3-4 p.)
20:50 U8 1/2 Loc 13-16 Sala Sporturilor Meci 12 Infinity Tarnaveni - Sport Team Giurgiu 0-3

 

Duminica - 11 Februarie 2018

Ora Cat. Gr. Balon Meci Scor
8:00 U8 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 13 FK Miercurea Ciuc - Cosmo Bucuresti 0-0 (2-3 p.)
8:40 U8 1/2 Loc 5-8 Sala Sporturilor Meci 14 Kinder Targoviste Alb - Luceafarul Bucovina Suceava 6-0 
9:20 U8 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 15 Juniorul Aiud - Kinder Targoviste Albastru 1-0
10:00 U8 1/2 Loc 1-4 Sala Sporturilor Meci 16 Real Junior Vaslui - CS Luceafarul Cluj 1-1 (1-2 p.)
10:40 U8 Loc 13-14 Sala Sporturilor Viitorul Brasov - Sport Team Giurgiu 0-5
11:20 U8 Loc 15-16 Sala Sporturilor Celta Brasov - Inifinity Tarnaveni 3-0
12:00 U8 Loc 11-12 Sala Sporturilor Rapid Cluj - Academia Luceafarul Cluj 3-2
12:40 U8 Loc 9-10 Sala Sporturilor Stars Braila - LPS Suceava 1-2
13:20 U8 Loc 7-8 Sala Sporturilor FK Miercurea Ciuc - Luceafarul Bucovina Suceava 6-0
14:00 U8 Loc 5-6 Sala Sporturilor Cosmo Bucuresti - Kinder Targoviste Alb 2-5
14:40 U8 Loc 3-4 Sala Sporturilor Kinder Targoviste Albastru - Real Junior Vaslui 1-2
15:20 U8 Loc 1-2 Sala Sporturilor Juniorul Aiud - CS Luceafarul Cluj 2-2 (4-3 p.)

 

Go to top